Witamy w AeroDirect

W Świecie rosnących potrzeb i gwałtownie zmieniającego się rynku coraz więcej firm związanych z lotnictwem przechodzi na siatkę dostawców takich jak AeroDirect po to żeby sprostać dzisiejszym i jutrzejszym wymaganiom w zakresie dostaw części dla lotnictwa.

AeroDirect jest partnerem, na którym można polegać jeżeli chodzi o dostawę, zakup, zamianę czy wypożyczenie w następujących dziedzinach:

AeroDirect osiągnęło mocną pozycję na rynku dzięki swej kondycji finansowej i wysoko-wykwalifikowanego personelu, który jest w stanie natychmiastowo pomóc.

AeroDirect dysponuje komponentami producentów takich jak: Boeing, Airbus, Douglas, Fokker, Honeywell i Hamilton Sunstrand. Posiadamy części do silników Pratt & Whitney JT3D, JT8D, JT9D, PW2000, PW4000, General Electric CF6, CFM International CFM56 i Royce Royce RB211.

Staramy się upraszczać globalny rynek lotniczy dostarczając wartościowe produkty, przez co rozwiązujemy prawdziwe problemy z jakimi ten rynek się boryka. Uzyskaliśmy to dzieki długotrwałej trosce o naszych dostawców, klientów i partnerów.

Dołącz do rosnącego grona zadowolonych klientów!

Zadzwoń: 001 (847) 325-4971 albo napisz do nas: sales@aerodirect.com